instagramdan para kazanmak

instagramdan para kazanmak

Merhabalar, daha önceki makalelerimde bahsettiğim ama tam olarak anlatmadığım instagramdan para kazanmak konusunu bu makalemde daha detaylı bir şekilde anlatacağım.
İnstagramda belirli bir seviyenin üzerinde takipçiniz varsa gayet güzel paralar kazanabilirsiniz. İşte bu makalemde nasıl para kazanacağınızı anlatacağım.
Öncelikle yukarıda bahsettiğim gibi belirli bir takipçi sayısına ulaşmanız gerekmekte. Şuan kendi kendinize soruyorsunuzdur. Ne kadar bir takipçim olması gerek diye. Size şöyle söylemem gerekirse 50 bin takipçiniz olursa düzenli bir şekilde reklam yaparak aylık 1000-2000 tl kazanabilirsiniz. Ancak para kazanıp kazanmamak tamamen size bağlı bir durum.
Şimdi daha detaylı anlatmaya başlayayım.
Son zamanlarda oldukça popüler bir halen gelen fenomenlik olayı artık farklı boyutlara geçmeye başladı. Fenomenlerin instagramdan elde ettikleri gelirler ile geçinebiliyorlar. Buda sosyal medyanın ne kadar geliştiğinin bir göstergesidir. Aslına bakarsak diğer ülkelerde çok daha önceden bu kazançlar elde ediliyordu ancak her zaman olduğu gibi bu kazanç durumu da ülkemize çok sonradan geldi.
Hepimiz belli başlı instagram fenomenlerini takip ediyoruzdur. Ve paylaşımlarına baktığımızda genel de günlük 1-2 tane reklam görürüz. Bu reklamlar genelde bir ayakkabı satıcısı veya tişört satan butiklere aittir. Bazı zamanlar farklı reklamlarda görme oranımız vardır.
Bazı fenomenler daha çok hikaye kısmından reklam paylaşırken bazı fenomenler ise gönderi olarak reklam paylaşıyorlar. Bu reklamların fiyatları sürekli değişiklik gösteriyor. Çünkü belirli bir fiyat politikası olmadığı için, fenomenler istediği fiyatı verebiliyorlar.
Hikayede paylaşılan reklamların fiyatları genel olarak daha düşük oluyor. Gönderi fiyatları ise daha pahalı oluyor diye biliyoruz.
Şimdi benimde çalıştığım bazı fenomenlerden yola çıkarak bir fiyat analizi yapabiliriz.
1 milyon civarı takipçisi olan bir fenomen hikayede paylaştığı bir reklamdan 500-1000 tl arasında para kazanmaktadır. Gönderi olarak paylaştığı reklamdan ise 1000-2000 civarı para kazanmaktadırlar.
Bu makalemde de sizleri birazda olsa aydınlatmaya çalıştım. Umarım beğenmişsinizdir.
 

2018-06-02 02:13:47

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instabayim takipçi

instabayim takipçi

İnstabayim Takipçi Kim daha çok insanın ilgisini çekmek istemez ki? Peki günümüzde insanların ilgisini nasıl üzerimizde hissedebiliriz? Aslında bunun cevabı çok basit. İnternetin hayatımızın

instagram takipçi 2018

instagram takipçi 2018

instagram takipçi 2018 Popüler sosyal medya araçlarından İnstagram her geçen gün artan kullanıcı sayısı ve aktif kullanıcıları ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Açılmasının ardından

instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi

instagram hesabı olan bir kişiyseniz eğer instagram ile alakalı terimlerin neler olduğunu çok iyi bildiğinizi düşünüyoruz. Ancak instagram ile yeni tanışan kişiler için birçok terimler