instagramdan para kazanmak

instagramdan para kazanmak

Merhabalar, daha önceki makalelerimde bahsettiğim ama tam olarak anlatmadığım instagramdan para kazanmak konusunu bu makalemde daha detaylı bir şekilde anlatacağım.
İnstagramda belirli bir seviyenin üzerinde takipçiniz varsa gayet güzel paralar kazanabilirsiniz. İşte bu makalemde nasıl para kazanacağınızı anlatacağım.
Öncelikle yukarıda bahsettiğim gibi belirli bir takipçi sayısına ulaşmanız gerekmekte. Şuan kendi kendinize soruyorsunuzdur. Ne kadar bir takipçim olması gerek diye. Size şöyle söylemem gerekirse 50 bin takipçiniz olursa düzenli bir şekilde reklam yaparak aylık 1000-2000 tl kazanabilirsiniz. Ancak para kazanıp kazanmamak tamamen size bağlı bir durum.
Şimdi daha detaylı anlatmaya başlayayım.
Son zamanlarda oldukça popüler bir halen gelen fenomenlik olayı artık farklı boyutlara geçmeye başladı. Fenomenlerin instagramdan elde ettikleri gelirler ile geçinebiliyorlar. Buda sosyal medyanın ne kadar geliştiğinin bir göstergesidir. Aslına bakarsak diğer ülkelerde çok daha önceden bu kazançlar elde ediliyordu ancak her zaman olduğu gibi bu kazanç durumu da ülkemize çok sonradan geldi.
Hepimiz belli başlı instagram fenomenlerini takip ediyoruzdur. Ve paylaşımlarına baktığımızda genel de günlük 1-2 tane reklam görürüz. Bu reklamlar genelde bir ayakkabı satıcısı veya tişört satan butiklere aittir. Bazı zamanlar farklı reklamlarda görme oranımız vardır.
Bazı fenomenler daha çok hikaye kısmından reklam paylaşırken bazı fenomenler ise gönderi olarak reklam paylaşıyorlar. Bu reklamların fiyatları sürekli değişiklik gösteriyor. Çünkü belirli bir fiyat politikası olmadığı için, fenomenler istediği fiyatı verebiliyorlar.
Hikayede paylaşılan reklamların fiyatları genel olarak daha düşük oluyor. Gönderi fiyatları ise daha pahalı oluyor diye biliyoruz.
Şimdi benimde çalıştığım bazı fenomenlerden yola çıkarak bir fiyat analizi yapabiliriz.
1 milyon civarı takipçisi olan bir fenomen hikayede paylaştığı bir reklamdan 500-1000 tl arasında para kazanmaktadır. Gönderi olarak paylaştığı reklamdan ise 1000-2000 civarı para kazanmaktadırlar.
Bu makalemde de sizleri birazda olsa aydınlatmaya çalıştım. Umarım beğenmişsinizdir.
 

2018-06-02 02:13:47

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram izlenme hilesi

instagram izlenme hilesi

instagram izlenme hilesi 2010 yılında kurulan ve daha sonra Facebook tarafından satın alınmış olan instagram son zamanların sosyal medya fenomenlerini barındırması ile dikkatleri üzerine çekmiş

instagram 5000 takipçi hilesi

instagram 5000 takipçi hilesi

instagram 5000 Takipçi Hilesi Sosyal medya platformlarının başında gelen ve milyonlarca kullanıcıya sahip İnstagram gün geçtikçe gelişmeye ve kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor.

instagram 1000 Takipçi Hilesi

instagram 1000 Takipçi Hilesi

Facebook tarafından satın alınmış olan instagram oldukça kaliteli siteler arasında yer almakta olup, günümüzde birçok kişi tarafından da aktif olarak kullanılmaktadır. İnstagram her geçen