instagram kaydetme hilesi

instagram kaydetme hilesi

instagram kaydetme hilesi

Son yılların ön plana çıkan ve en çok kullanılan sosyal medya ağlarından birisi olan instagram büyük ilgiye neden olması ile birlikte birçok hileyi de beraberinde getirmiştir. Bu hilelerden olan takipçi hilesi, beğeni hilesi, yorum hilesi ve hatta izlenme hilesi gibi özelliklerin dışında şimdide en çok araştırılan instagram kaydetme hilesi gündemde yerini almış olup, şimdiler de en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. 2010 yılında kurulan ve 2012 yılında Facebook tarafından satın alınan instagram büyümeye devam etmesi ile birlikte günden güne yenilikleri ve güncellemeleri de beraberinde getirmiş olup, bu da birçok özelliği ile ortaya çıkması sağlanmıştır. Bunlardan birisi ise özellikle ünlü kişilerin hesaplarında yapılan paylaşımlar başkaları tarafından alınmaya veya kaydedilmeye çalışılması durumunda karşı tarafa bildirilmesi olmuştur. Bu durum bazı kişilerin işine yaramış olsa da bazı kişilerin canını ise oldukça sıkmaya yetmiştir.

Bu özellikle ile birlikte instagram kaydetme hilesi gündeme gelirken tabi ki bunun nasıl yapılacağı gibi bilgiler de merak konusu haline gelmiştir. Bunun için sizler ile birkaç küçük tüyolar vererek işi çözümlemenize yardımcı olurken bu şekilde kolaylıkla kaydetme işlemini karşı tarafından haberi bile olmadan almanızı sağlayacağız. İnstagram da keşfete çıkmak herkesin yaptığı standart bir işlem olurken bu keşifte kaydetme işlemi kullanılması imkansız bir durumdur. Özellikle ünlü kişilerin paylaşımları kaydetmesi imkansız olurken kaydedilmesi durumun da ise onlara bu durum bildirilmektedir.

Bu durum da devreye giren instagram kaydetme hilesi ise çeşitli platformların sunduğu panel ile gerçekleşmekte olup, öncelikle bu panellere ücretsiz bir şekilde instagram giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmak için ise sadece instagram kullanıcı adınız ve şifreniz gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra ise bu hileyi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tabi ki bunu abartmadan ve kendi sayfanıza uygun ülkelerden yapmanız gerekmektedir. Bu yöntem ile hileleri kolay şekilde uygularken kimsenin haberi bile olmadan gerek fotoğraf gerek farklı bir kaydetme işlemini yapmanız mümkün olacaktır. Bunun için aynı zaman da hiçbir ücret ödemeden yapmanız size oldukça kolaylık sunacaktır. Hemen deneyerek başlayabilirsiniz.

2018-11-20 02:41:55

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram takipçi

instagram takipçi

instagram Takipçi  Sosyal medya artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bunların içerisinde en popülerlerinden birisi ise Instagram. Çektiğiniz güncel fotoğrafları

instagram beğeni hilesi

instagram beğeni hilesi

instagram beğeni hilesi Sosyal paylaşım sitelerinde lider olan instagram terim olarak hayatımıza yeni sözcükler, yeni kelimeler kattı diyebiliriz. Bunlardan bazılarını sizlere örneklerle anlatacağız.

insta  takip

insta takip

Hiç kuşkusuz insta kelimesini duyan insanlar instagram ile eş değer bir süreç olduğunun farkına varabilmektedir. insta kelimesi instagram’ın kısaltma adı olarak biliniyor. Bu nedenle insta